Theatrical Cut versiyonu. Ses kalitesi güncellendi. Not: En hızlı, En iyi görüntü ve ses kalitesi için CRUXİE veya FRANK alternatifini kullanın.
canlıpartner

Ölümcül Deney 6 FİLMİNİN ELEŞTİRİLERİ

FİLM HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR FİLM HAKKINDA 4 ADET YORUM YAPILDI
KKTYP 29 Mart 2017 / 14:25 Cevapla

Bitmesine sevindiğim, serinin son filmi. Bu seriyi izleyenlerde bana hak vereceklerdir. İnsanların aklıyla oynamak nedir ? Bütün serinin her filminde, konu sürekli birbirini tekrar ediyor. “Bir şirket var, ölümcül bir virüs yapıyor bilmeden, insanlara bulaşıyor. İnsanlar zombileşiyor. Şirketin karşısında sadece ürettiği bir klon var.” Bu konu sürekli tekrarlıyor. Sevgili kızımız kendini ıssız bir yerde buluyor. Ve şirketi yok etmeye çalışıyor. Ya tamamda arkadaş, bütün dünya devletleri bir tane şirket karşısında çaresiz mi kalır. En azından her ülkede hayatta kalan bir grup insan olmaz mı? Bu virüsü durdurmaya çalışmaz mı? Yani baştan sona bu şekilde başlayan ve bu şekilde biten bir seri idi. Seri 3 filimden oluşsaydı belki bu kadar yermeyecektim, ama bilim kurgu sevenler bilir “Kurgunun biraz olsun gerçeğe dayanması gerekir.” Aksi halde zevk almazsınız. Serinin diğer filmlerini izlememişseniz bu filmi o zaman izleyebilirsiniz. Tekil olarak filmler izlenebilir seviyede AMA seri basit bir kurgu. Bu kadar paraya yazık diyesi geliyor insanın. Bu seri iyi başlamıştı, neden böyle oldu diye biraz araştırdım ki, ne göreyim Filmin senaristi ile başrol kızımız arasında bir ilişki varmış. Yanisi senaristimiz ilk filmden sonra kıza kapak atmış (güzel bir başarı) sonra kızımız ile birlikte olmak, daha fazla vakit geçirmek, birlikte daha çok para kazanmak vs. vs. gibi sebeplerle seriyi boka batırmış olduğu kanaatine vardım.

sahane 5 Nisan 2017 / 20:09 Cevapla

Şu filmi sonuna kadar izlememin tek sebebi Resident Evil serisine ait olması. Eğer farklı bir film olsa ilk yarısı bitmeden kapatırdım. Bu kadar hızlı kamera atlamaları ve bunu olur olmaz her sahnede yapmaları çok saçma olmuş. Heralde cgi’a paraları yetmemiş atlamalarla geçiştirmişler. Son zamanlarda izlediğim en kötü filmdi. Yönetmen mi desem montaj mı desem bilemedim bu kadar kötü bir çekim tekniği olamaz. Sanki Anderson abimiz karısına jest yapmak istemişde hadi sana bir film daha çekelim demiş gibi bir yapıt var ortada. Kalitesiz baştan savma… Sadece serinin sonunu merak ediyorsanız izleyin derim seri ile bir alakanız yoksa vakit kaybetmenizi önermem

xvEer 5 Mayıs 2017 / 11:25 Cevapla

Film başlangıçtan bu güne kafalardaki soru işaretlerini silerek bir kapanış yapmış.Ama her iyi seri gittikçe bozuyor buna 3.filmden sonra şahit olduk.Yinede herkesin izlemesi gereken bir film serisi… film izlenir.

AFRODIZYAK 8 Mayıs 2017 / 21:24 Cevapla

BU FILIMI KIM KOYDU ALLAHASKINA ISI GUCU YOKMU SENIN BOS ISLERLERLE UGRASIYON AMA GENEDE EMEGINE SAGLIK

BENZER FİLMLERE GÖZ ATMAK İSTER MİSİNİZ ?